Leírás és Paraméterek
Specifikációk:
- Felületi anyag: ABS+ (akrilnitril, butadién, sztirol)
- Titkosított zár: igen
- Kihúzható fogantyú: igen
- Kerekek száma: Igen: 4
- Magasság: 55 cm
- Szélesség: 38 cm
- Mélység: 24 cm
- Űrtartalom: kb. 38 l
- Súly: 2500 kg
- Belső biztonsági rendszer: kombinált zár
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ABS+ |
| méret | S |
| Hosszúság | 55 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| mélység | 24 cm |
| Kapacitás | 38 l |
| kategória | utazás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ABS+ |
| méret | S |
| Hosszúság | 55 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| mélység | 24 cm |
| Kapacitás | 38 l |
| kategória | utazás |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft