Leírás és Paraméterek
N710-XL-RCN KÉK OFW
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | függőleges |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| rögzítse | retesz |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 19 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | függőleges |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| rögzítse | retesz |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 19 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
| Mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca CPR-8787-BAR Fekete
7.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-25-1-RS Fekete
7.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft