Leírás és Paraméterek
RV-7680278-8664
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
RFID bőr pénztárca PC-108L-BAR Barna
6.990 Ft
ROVICKY RFID bőr pénztárca N61L-RVTP
6.990 Ft
Rovicky Pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft