Leírás és Paraméterek
N1227-RHP-6750 TENGERÉSZET
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
7.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
8.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft