Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság (cm): 8,5
- Szélesség (cm-ben): 14
- Vastagság (cm): 3
A tárca a következőket tartalmazza:
- Érmezsákok száma: 2
- Bankjegyzsebek száma: 1
- Kártyafoglalatok száma: 14
- Dokumentumrekeszek száma: 3
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft