Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmezsákok száma: 2
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 9
- dokumentumrekeszek száma: 4
- fotóhelyek: 2
- záródás: pattintós zárószerkezet, pattintós kampó, cipzár
- súly: 250 g
- díszdoboz: igen
- gépjármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |