Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9,5 cm
- Márka: Peterson
- Szélesség: 12 cm
- Típus: pénztárca
- Stílus: városi/ alkalmi, sportos
- Nem: férfi
- Vastagság: 2,5 cm
- Méret: közepes
- Fő szín: fekete
- Orientáció: vízszintes
- Mintázat: finom mintázat
- Záródás: kapocs nélkül
- Felszerelés színe: arany
- Érmés rekesz: pattintós záródású
- RFID védelem: igen
- Személyi igazolvány: nem illik bele
- Doboz: igen
- Garancia: 24 hónap
- Különleges jellemzők: Kiváló minőség
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft