Leírás és Paraméterek
N951-VTP ZÖLD
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Forever Young |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Forever Young |
| Anyag | Bőr |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca N992-VTP Szürke
4.990 Ft
Bőr pénztárca N992-VTP Zöld
4.990 Ft
N992-VTP Navy bőr pénztárca
4.990 Ft
FOREVER YOUNG Férfi pénztárca
4.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft