Leírás és Paraméterek
N62-RVT-3210 D.BROWN
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Hasonló termékek
ROVICKY N992-VT2 RFID bőr pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi Pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft