Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- anyag: természetes bőr
- magasság: 10 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 7
- iratrekeszek száma: 6
- Csat: nincs
- RFID-stop: nincs
- rendszámtáblatartó: igen
- díszdoboz: nincs
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 12 cm |
Hasonló termékek
FOREVER YOUNG bőr pénztárca 701-SPG
3.990 Ft
FOREVER YOUNG Férfi pénztárca
4.980 Ft
FOREVER YOUNG Férfi pénztárca
4.980 Ft
FOREVER YOUNG Férfi pénztárca
4.980 Ft
FOREVER YOUNG Férfi pénztárca
4.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft