Leírás és Paraméterek
Peterson pénztárca természetes bőr és ökobőr kombinációjából.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Magasság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Gina Monti virágmintás bőrpénztárca
7.990 Ft
Peterson pénztárca PTN PX20-PF2 Blue
7.990 Ft
Bőr pénztárca PTN N008L-PCA D.BROWN
7.990 Ft
Női PTN PS329-MLF fekete pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft