Leírás és Paraméterek
Rovicky CPR-021-BAR férfi RFID bőr pénztárca nagykereskedelmi ajánlat az üzletek számára
Vízszintes férfi pénztárca egy lengyel márkától, polírozott természetes bőrből készült, klasszikus fekete színben, melynek jellemzői:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 nyitott bankjegyzseb
- 9 kártyafiók
Férfi bőr pénztárca
- Precíz kivitelezés | Nagyon tartósan varrott, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha borítású természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben;
- Tágas és funkcionális | Vízszintes tájolású pénztárca. Nagy mennyiségű készpénz, kártyák és dokumentumok, például személyi igazolvány vagy jogosítvány tárolására alkalmas;
- A legmagasabb szintű biztonság | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A pénztárca a márka logójával ellátott merev kartondobozba van csomagolva.
Paraméterek:
- márka: Rovicky
- magasság: 8,5 cm
- szélesség: 11 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 9
- gépjármű-nyilvántartási szám: nincs
- külső csat: nincs
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
ROVICKY Férfi Pénztárca
5.990 Ft
Férfi bőr pénztárca N74-RVT D.Brown
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft