Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 6,5 cm
- Vastagság: 1,5 cm
- RFID STOP védelem: igen
- Anyaga: öko bőr + alumínium
- Kártyatárca kapacitása: legfeljebb 7 kártya
- Dokumentumzsebek: 3
- Jegyzetrekesz: 1
- Orientáció: függőlegesen
- Külső rögzítés típusa: pattintós zár
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Díszdoboz | van |
| Nem | Férfi |
| Pénztárca Extra | RFID védelem |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Elegáns férfi bőr pénztárca és öv Ajándékcsomag
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.980 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.980 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft