Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 9 cm
- szélesség: 14 cm
- mélység: 3,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 14
- dokumentumrekeszek száma: 7
- fotóhelyek: 2
- Csat: karabiner, karabinerhorog
- díszdoboz: igen
- súly: 280 g
- gépjármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 14 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 14 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22310L-VT-T
9.990 Ft
Női bőrtárca PTN 72037-PR szürke
9.990 Ft
PTN KA-22 Piros bőr pénztárca
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22309L-VT-A
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft