Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN N4L-DOT Fekete
18.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 001-THU Bordeaux
18.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 1830-F8-F04
18.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 003-WEI Piros
18.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 013-HRH arany
18.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft