Leírás és Paraméterek
szélesség: 30cm
magasság: 40cm
mélység: 20
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | S méret |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | S méret |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
PTN BOCIAN utazási hátizsák Fekete
7.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 2303 Fekete
7.990 Ft
Női öko hátizsák PTN F3606 Gold
7.990 Ft
PTN BOCIAN utazási hátizsák D.Gray
7.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN EB66 bézs
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft