Leírás és Paraméterek
456 PSP520.2 FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Pierre Cardin Valódi bőr Pénztárca
12.990 Ft
Pierre Cardin Valódi bőr Pénztárca
12.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca Fekete
12.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca
12.990 Ft
Pierre Cardin Pénztárca Piros
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft