Leírás és Paraméterek
05 SOR 116 POPIEL
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 17 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Pierre Cardin |
| Anyag | valódi lakkbőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 17 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft