Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | szürke |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | belső rögzítő hevederek |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | szürke |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | belső rögzítő hevederek |
Hasonló termékek
PTN JPS-03 Navy túra hátizsák
7.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN EB66 Navy
7.990 Ft
PTN GAWRON-4 utazási hátizsák Fekete
7.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN CPN CPY-10
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft