Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | belső rögzítő hevederek |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 25 cm |
| Magasság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| Különleges jellemzők | belső rögzítő hevederek |
Hasonló termékek
Női öko hátizsák PTN F3606
32.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN SBY-01 szürke
33.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN SBY-01 fekete
33.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 79902 Fekete
31.990 Ft
Hátizsák PTN ALFA Navy
34.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft