Leírás és Paraméterek
Könnyű és tágas Peterson iskolai hátizsák - ideális gyerekeknek iskolába és kirándulásra. Mindössze 550 g súlyú, 2 nagy rekesszel és 5 zsebbel rendelkezik, köztük egy oldalsó zsebbel egy palack számára. Tartós poliészterből készült, széles, puha pántokkal a kényelmes hordozás érdekében. Nagyszerű rendszerezés a füzeteknek, könyveknek és kiegészítőknek. Funkcionális iskolatáska, amely ötvözi a kényelmet, a tartósságot és a stílust.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Hátizsák Típusa | Iskola |
| Nem | Lány |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 45 cm |
| mélység | 17 cm |
| Kapacitás | 23 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hátizsák Típusa | Iskola |
| Nem | Lány |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 45 cm |
| mélység | 17 cm |
| Kapacitás | 23 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN 79904
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft