Leírás és Paraméterek
PTN RD-GC02-MCL-4406
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyfoglalatok száma: 1
- Kártya/okmányhelyek száma: 1
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | zöld |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 0015-F Fekete
4.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 007-F8-BE F02
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft