Leírás és Paraméterek
Pénztárca paraméterek:
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: valódi bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 16,5 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 4
- Kártyahelyek száma: 4
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 3
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós zár
A kulcstartó részletes műszaki adatai:
- Anyaga: szőrös bőr
- Teljes hossza: 9 cm
- A gyűrű átmérője: 2,5 cm
- Szilárd kivitelezés
- Egyedi kialakítás
A toll részletes specifikációi:
- Újratöltő színe: kék
- Az íróvonal vastagsága: 0,7 mm
- Az íróvonal hossza: 1500 m
- Cserélhető Zenith újratöltő
- Teljes hossz: 13,5 cm
- Patronhosszúság: 9,7 cm
- Átmérő: 8 mm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 16,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 16,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft