Leírás és Paraméterek
R-PKK-02-6007 PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Rovicky Pénztárca Piros
11.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft