Leírás és Paraméterek
Ajándék szett: férfi pénztárca és kulcstartó nubuk bőrből - Peterson® nagykereskedelmi ajánlat
Kétrészes ajándékkészlet, amely egy pénztárcát és egy kulcstartót tartalmaz, kiváló minőségű nubukbőrből készült, elegáns márkás dobozba csomagolva. Tökéletes választás stílusos és praktikus ajándéknak bármilyen korú férfi számára.
Férfi pénztárca valódi nubukbőrből
Elegáns férfi pénztárca időtlen dizájnnal. Modell vízszintes tájolásban, külső rögzítés nélkül.
Finom kidolgozású, természetes nubukbőrből készült. A leghagyományosabb cserzési technikával készült, amely lehetővé teszi a bőr szépségének megmutatkozását.
A pénztárca felületén dombornyomással van ellátva, amely megerősíti, hogy bőrből készült, és hogy RFID STOP védelemmel van ellátva.
A pénztárca belseje úgy lett kialakítva, hogy minden lényeges dolog elférjen benne. Az intuitívan kialakított rekeszek és zsebek biztosítják a kényelmet.
A pénztárca jellemzői:
- 1 pattintható érmezseb;
- 2 széles bankjegyzseb;
- 7 külön rekesz a kártyák, névjegykártyák vagy dokumentumok számára;
- 3 zseb a kissé nagyobb formátumú dokumentumok számára;
A tárca műszaki adatai:
- Gyártó: PETERSON®
- Anyaga: valódi nubuk bőr
- Szín: barna
- Magasság: 8,5 cm
- Szélesség: 11,5 cm
- Mélység: 2 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 7
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 3
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: nincs
- Járműnyilvántartáshoz illeszkedik: nem
- RFID STOP: igen
- Garancia: 24 hónap
Bőr kulcstartó
Az elegáns, logóval ellátott kulcstartó remek kiegészítője lesz kulcsainak, amely nemcsak egyedi látványt, hanem extra biztonságérzetet is nyújt.
A kulcstartóra erősített kulcsok mindig kisebb eséllyel vesznek el, jobban néznek ki és könnyebben használhatók.
Kulcstartóparaméterek :
- Anyag: természetes nubukbőr
- Teljes hossza: 9 cm
- Gyűrű átmérője: 2,5 cm
- Szilárd kivitelezés
- Egyedi design
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nincs kapocs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nincs kapocs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |