Leírás és Paraméterek
Férfi bőr letterman táska - praktikus és tartós. Zsebbel rendelkezik egy laptop számára és számos zsebbel a kisebb tárgyak számára. Ideális a mindennapi élethez, munkához és egyetemre. Alkalmi stílus, masszív kivitelezés és kényelmes vállpánt.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 38 cm |
| mélység | 9 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
| Magasság | 32 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 38 cm |
| mélység | 9 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
| Magasság | 32 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Válltáska
26.980 Ft
Peterson Valódi bőr Válltáska
26.980 Ft
Peterson Valódi bőr Férfi Válltáska
25.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft