Leírás és Paraméterek
szélesség: 30cm
magasság: 40cm
mélység: 20cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Hosszúság | 40 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN JN-11 fekete
10.990 Ft
PTN NAIROBI szürke hátizsák
10.990 Ft
Peterson Praktikus Hátizsák
10.990 Ft
PTN NAIROBI Fekete hátizsák
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft