Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- magasság: 58-36 cm
- szélesség: 29 cm
- vastagság: 12 cm
- fogantyú magassága: 10 cm
- a hám maximális hossza: 85 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 5
- a szerelvények és zárak színe: fekete
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Fő szín | többszínű |
| Mintaváltozat | 19 |
| Hosszúság | 36-58 cm |
| Szélesség | 29 cm |
| mélység | 12 cm |
| kategória | utazás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Fő szín | többszínű |
| Mintaváltozat | 19 |
| Hosszúság | 36-58 cm |
| Szélesség | 29 cm |
| mélység | 12 cm |
| kategória | utazás |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN 77702 3
23.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77702
23.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77702 5
23.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 77702
23.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft