Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- magasság: 18,5 cm
- szélesség: 10,5 cm
- vastagság: 6 cm
- maximális szíjhossz: 140 cm
- kártyafiókok száma: - a kártyafiókok száma: 1 db: 6
- súly: 180 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | függőleges |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 18,5 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | függőleges |
| RFID védelem | Nem |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 18,5 cm |
| Szélesség | 10,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft