Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca egy elegáns javaslat, amely a funkcionalitást és a divatos dizájnt ötvözi. Praktikus füles zsebbel, egy további cipzáras zsebbel, jegyzet- és kártyafiókokkal rendelkezik. Belsejében egy ablakkal ellátott zseb is található. Az érdekes kialakítás és a kiváló minőségű bőr garantálja a használat közbeni elégedettséget. Ideális választás azoknak a nőknek, akiknek fontos a stílus és a rend.
A pénztárca RFID védelemmel van ellátva - A pénztárcában található RFID védelem olyan technológia, amely megakadályozza az adatok illetéktelen leolvasását az RFID chipes kártyákról, így védve azokat a lopástól.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca PTN 42122-ONBF S.Kék
10.990 Ft
Női bőrtárca PTN 421431-SFL Kék
10.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-409 Fekete
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft