Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 7,5 cm
- Szélesség: 10 cm
- Mélység: 1,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártya-/dokumentumfoglalatok száma: 1
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Magasság | 7,5 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 001-WD8 fehér
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 007-SF7 Fehér
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft