Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: piros
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 18,5 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 12
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 3
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: pattintós zár, cipzár
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22310L-VT-E
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 247-BO Fekete
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-42100 Piros
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft