Leírás és Paraméterek
PTN 1N-602-6877 ARANY
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN 22309-VT fekete
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22310-VT-T
9.990 Ft
Női bőrtárca PTN 72037-PR szürke
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft