Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 16 cm
- szélesség: 10 cm
- mélység: 3cmérmezsebek száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafoglalatok száma: 8
- dokumentumrekeszek száma: 4
- záródás: pattintós zár, cipzár
- díszdoboz: igen
- gépjármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 16 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 16 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca RD-43-GCL RED
5.990 Ft
Peterson Női pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft