Leírás és Paraméterek
Kis piros női pénztárca valódi bőrből varrott, cipzáras és csattintós cipzárral. A tárca többek között 9 kártyafoglalattal és 4 nagyobb dokumentumoknak való résszel rendelkezik. Tartalmaz egy gépjármű-nyilvántartási kártyát. Ajándékdobozban kerül bemutatásra. RFID STOP védelemmel.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 9 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 001-HN6 Fekete
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 005-NF8 Pearl
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft