Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 11 cm
- Szélesség: 8,5 cm
- Mélység: 2 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártya-/dokumentumfoglalatok száma: 7
- Orientáció: függőleges
- Külső záródás: pattintós zárószerkezet
- Járműnyilvántartáshoz illeszkedik: nem
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca PTN 007-F8-BE F02
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft