Leírás és Paraméterek
Stílusos női pénztárca kiváló minőségű természetes bőrből. A Peterson márka garantálja az eleganciát és a tartósságot. A kis méret praktikussá teszi, a csattos záródás pedig biztonságot nyújt. Pattintható érmezsebbel és praktikus kártyafoglalatokkal felszerelt. A dombornyomott logó hangsúlyozza a presztízst. Elegáns dobozba csomagolva, ideális ajándéknak.
Az ortfel RFID védelemmel van ellátva - egy olyan speciális technológiával, amely blokkolja az RFID chipkártya adataihoz való illetéktelen hozzáférést, megvédve azokat az információlopástól.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft