Leírás és Paraméterek
Specifikáció:
- Magasság: 11 cm
- Szélesség: 18,5 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 9
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 1
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 11 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 27079-TVT Piros
10.990 Ft
PETERSON PTN 204-VTBD RFID bőr pénztárca
10.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN PL-411 Multi
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft