Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 17 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyahelyek száma: 5
- Helyek nagyobb dokumentumok számára: 2
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 17 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Bézs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 17 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
10.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 421431-SH RED
10.990 Ft