Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 6,5 cm
- Vastagság: 1,5 cm
- RFID STOP védelem: igen
- Anyaga: valódi bőr + alumínium
- Kártyatárcakapacitása: legfeljebb 7 kártya
- Dokumentumzsebek: 4
- Jegyzetrekesz: 1
- Érmés rekesz: 1
- Orientáció: függőleges
- Külső rögzítés típusa: pattintós zár
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 6,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Városi Hátizsák
17.990 Ft
Férfi bőrtáska PTN TB-708-COM Cognac
17.990 Ft
Bőr táska PTN TB-709-COM FEKETE
17.990 Ft
Bőr táska PTN BT-117-COM COGNA
17.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft