Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 9 cm
- szélesség: 13 cm
- mélység: 3 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 12
- dokumentumrekeszek száma: 3
- külső zár típusa: pattintós zár
- hardver színe: arany
- súly: 170 g
- jármű-nyilvántartási bejegyzés: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
Hasonló termékek
PETERSON bőr hátizsák PTN TOR-311-SNC
12.990 Ft
Peterson Ecopelle Hátizsák
12.990 Ft
Peterson Női pénztárca
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft