Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 10 cm
- Szélesség: 18,5 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyafoglalatok száma: 17
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 3
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: karabiner, karabinerhorog
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | ezüst |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | ezüst |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft