Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 12 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1 (dupla)
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 4 + 6
- iratrekeszek száma: 3
- Csat: pattintós zár
- díszdoboz: igen
- gépjármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: nem
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 12 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 333PW-04 Hunter
8.990 Ft
Peterson Női pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft