Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: ökológiai bőr
- Magasság: 16,5 cm
- Szélesség: 9,5 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyafoglalatok száma: 12
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 2
- Orientáció: függőleges
- Külső rögzítés: pattintós zár, cipzár
- Súly: 260 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca PTN 011-F fekete
4.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft