Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 10,5 cm
- szélesség: 19 cm
- mélység: 4 cm
- érmezsákok száma: 2
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 20
- dokumentumrekeszek száma: 8
- tolltartó: 1
- záródás: pattintós zár, cipzár
- díszdoboz: igen
- járműnyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 19 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | szürke |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 19 cm |
Hasonló termékek
Peterson Női pénztárca
12.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft