Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: ökológiai bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 12,5 cm
- Mélység: 1,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártyafoglalatok száma: 4
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 2
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: pattintós zár, cipzár
- Járműnyilvántartáshoz illeszkedik: nem
- Súly: 130 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Anyag típusa | SAF |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Anyag típusa | SAF |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft