Leírás és Paraméterek
| Szélesség: | 18,5 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Hossz: | 3,5 cm |
| Nem: | Női |
| Anyag: | valódi lakkbőr |
| RFID védelem: | tak |
| Márkás doboz mellékelve: | Igen |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
PETERSON PTN ST-467 RFID bőr pénztárca
11.990 Ft
Peterson Női pénztárca
11.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-467 Fekete
11.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft