Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 11,5 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 11
- Súly: 140 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós zár
- Jármű-nyilvántartáshoz való illeszkedés: nem
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
PETERSON bőrtáska PTN 17571-FTS
5.990 Ft
Bőr pénztárca RD-43-GCL RED
5.990 Ft
Peterson Ecopelle Női táska
5.990 Ft
PTN GL-PS1 Türkiz sporthátizsák
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft