Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 15 cm
- Mélység: 4 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyrekeszek száma: 4
- Kártyahelyek száma: 9
- Dokumentumfoglalatok száma: 8
- Súly: 240 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső záródás: pattintós zárószerkezet
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 15 cm |
| Anyag típusa | GCL |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN 339-CA Fekete
8.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN N4C-05-HWM
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft