Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 18,5 cm
- Mélység: 3,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 2
- Bankjegyrekeszek száma: 3
- Kártyafoglalatok száma: 10
- Dokumentumfoglalatok száma: 2
- Súly: 250 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós rögzítő
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Nem |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | 4U LOVAK |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10 cm |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Nem |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Ecopelle Pénztárca
7.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Peterson városi női válltáska
7.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft